


828 ₴
Koller Pool — торгова марка європейської високоякісної сантехнічної продукції. Центральний офіс розташований в австрійському місті Фітіс, виробничі потужності в Австрії та інших країнах Євросоюзу. Асортимент Koller Pool містить акрилові та сталеві ванни; душові кабіни та двері; керамічні вироби та вироби з литого мармуру; гідромасажні системи й аксесуари для ванних кімнат.
Представлена тут накладна панель для змивання серії Kvadro від Koller Pool складається з пластикового корпусу з глянсовим хромованим покриттям, і стане необхідною функціональною родзинкою для встановлення на бачку прихованого монтажу.
Якісні, приємні на дотик матеріали та зручні кнопки — все, що потрібно для завершення образу стильного інтер'єру!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Koller Pool |
| Страна производитель | Австрия |
| Материал инсталляции | Пластик |
| Механизм пуска слива воды | Механический |
| Расположение кнопки смыва | Горизонтальное |
| Режим слива воды | Две кнопки (режим эконом) |
| Состояние | Новое |
| Тип инсталляции | Кнопка смыва |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота кнопки смыва | 165 мм |
| Глубина кнопки смыва | 14 мм |
| Ширина кнопки смыва | 247 мм |
| Комплектация | |
| Кнопка смыва | Да |