
6 364 ₴
Газовая колонка Demrad C-275 S – эргономичный, привлекательный и компактный дизайн газовой колонки позволяет рекомендовать ее для установки в квартирах, жилых домах и дачных домиках.
Аппарат служит для приготовления горячей воды в бытовых целях и эффективен для обеспечения горячей водой двух или трех точек водоразбора. Водонагреватель требует подключения к дымоходу.
Розпалювання колонки здійснюється за допомогою п'єзоелемента. Включення і вимикання відбувається автоматично при відкритті або закритті крана гарячої води. Управління здійснюється регулятором подачі газу і селектором витрати води, тим самим підтримуючи задану температуру води при зміні тиску у водопроводі.
Додатково передбачена можливість роботи на магістральному і зрідженому газі (комплект переведення газового проточного водонагрівача з магістрального на скраплений газ купується окремо).
Теплообмінник водонагрівача виготовлений з високоякісної міді, приготування гарячої води від 2,7 до 11,0 л/хв мінімальний тиск води 0,1 атм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Demrad |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 10.8 кг |
| Вид водонагрівача | Колонка |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Потужність номінальна | 19.2 кВт |
| Продуктивність | 11 літр/хв |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Газовий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Додаткові характеристики газових водонагрівачів | |
| Види газового палива | Природний |
| Споживання природного газу | 2.3 куб.м/год |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Тип топки | Відкрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 575 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Підключення газу | 1/2" |
| Ширина | 310 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Датчик іонізації | Так |
| Датчик перегріву | Так |
| Датчик потоку | Так |
| Дисплей | Ні |