
1 414 ₴
Расширительные баки VAREM Extravarem LC 8 предназначены для компенсации расширения воды при повышении температуры в отопительных установках.
Закрытые расширительные баки «Varem» с мембраной из синтетического каучука имеют ряд преимуществ по сравнению с открытыми расширительными баками.
Преимущества заключаются в следующем:
EXTRAVAREM LС — вертикального розташування, білого кольору, з фіксованою мембраною з бутилкаучуку для питної води, гарячої санітарної води, води для опалення, для водогрійних котлів, для захисту від гідравлічних ударів, для електронасосів, з накопиченням гарячої і холодної санітарної води. Фланець з нержавіючої сталі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Varem |
| Країна виробник | Італія |
| Конструктивне виконання бака | Циліндр |
| Максимальна робоча температура | 100 град. |
| Максимальний робочий тиск | 8 бар |
| Матеріал мембрани | Бутилова резина |
| Об'єм розширювального бака | 8 л |
| Розташування бака | Вертикальне (без ніжок) |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип розширювального бака | Мембранний |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 330 мм |
| Діаметр | 200 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 3/4" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | -10 |