

61 601 ₴
Багатоступінчастий глибинний насос Grundfos SQ 2-100 для систем побутового водопостачання, перекачування води з резервуарів, іригаційних систем і невеликих водопровідних станцій. Корпус насосної частини та електродвигуна виконані з нержавіючої сталі. Насос має вбудований плавний пуск і захисту від сухого ходу, підвищення падіння напруги живлення, перенавантаження/перегріву. Для установки насоса в горизонтальному положенні слід застосовувати охолоджуючий кожух. Насос оснащений вбудованим зворотним клапаном.
Область застосування:
Предназначен для подачи воды из скважин внутренним диаметром от 76 м и более и может использоваться также для подачи воды из шахтных колодцев, резервуаров. Рекомендуется для создания систем автоматического водоснабжения.
Особенности:
Конструкція:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grundfos |
| Країна виробник | Данія |
| Вага | 6.2 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний контроль рівня робочої середовища | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Плавний пуск двигуна | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид насоса | Свердловинний |
| Діаметр насоса | 74 мм |
| Якість води | Чистий |
| Максимальний напір | 132 |
| Споживана потужність | 2320 Вт |
| Пропускна здатність | 3 |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
| Частота | 50 Гц |