

62 488 ₴
Насос занурювальний Grundfos SQ 3-95 призначений для перекачування чистої води з глибоких свердловин з внутрішнім діаметром від 80 мм. Можливе також використання насосів у колодязях та ємкостях у вертикальному, похилому або горизонтальному положенні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grundfos |
| Країна виробник | Данія |
| Вага | 6.4 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна пропускна здатність | 3.5 куб.м/год |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Перекачувані середи | Чиста вода |
| Споживана потужність | 2.3 кВт |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний контроль рівня робочої середовища | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Плавний пуск двигуна | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр насоса | 74 мм |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |