
3 815 ₴
Розширювальний бак для опалення Imera VRV 80л закритого типу відмінно справляється зі своїм призначенням, забезпечуючи роботу системи в діапазоні температур від -10С до +100С при максимальному внутрішньому тиску до 5 бар.
Використання розширювального бачка є обов'язковою умовою комфортної та безпечної експлуатації систем гарячого водопостачання та опалення в приватних будинках і адміністративно-побутових приміщеннях без централізованого опалення. Розширювальний бачок об'ємом 80 літрів дозволяє функціонувати системі із загальним об'ємом робочої рідини до 1000 літрів.
Конструкція бачка дозволяє встановлювати його прямо на підлогу, а висока якість виконання робить можливим експлуатацію при температурах від -10С до +100С. Бачок розрахований на стандартний тиск робочої рідини 1,5 бар, але може витримувати до 5 бар.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Imera |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 12 кг |
| Конструктивне виконання бака | Циліндр |
| Максимальна робоча температура | 100 град. |
| Максимальний робочий тиск | 5 бар |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал мембрани | EPDM гума |
| Мінімальна робоча температура | 1 град. |
| Об'єм розширювального бака | 80 л |
| Розташування бака | Вертикальне (з ніжками) |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип розширювального бака | Мембранний |
| Колір | Червоний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 687 мм |
| Діаметр | 410 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 1" |