
7 809 ₴
Termet Aqua Heat Electronic G-19-00 — проверенная временем газовая колонка автомат с электророзжигом и автоматической регуляции мощности. Благодаря ей, покупатель получит постоянную температуру горячей воды, независимо от напора и количества.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Termet |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 11 кг |
| Вид водонагрівача | Колонка |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна температура нагріву води | 95 град. |
| Потужність номінальна | 17.4 кВт |
| Підводка | Нижня |
| Продуктивність | 11.5 літр/хв |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Газовий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Додаткові характеристики газових водонагрівачів | |
| Види газового палива | Природний, Зріджений |
| Споживання природного газу | 2.1 куб.м/год |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Тип топки | Відкрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 605 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Підключення газу | 1/2" |
| Ширина | 360 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Датчик перегріву | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |