
369 ₴
Призначена для ефективного збору та відведення конденсату.
Основні характеристики:Завдяки комбінованому гідрозатвору з кульковим механізмом, воронка забезпечує надійний захист від неприємних запахів і ефективний злив конденсату.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AlcaPlast |
| Країна виробник | Чехія |
| Призначення сифона | Для кондиціонерів, Для відводу конденсату |
| Матеріал сифона | Пластик |
| Монтаж | На виріб |
| Швидкість зливу | 16.8 літр/хв |
| Діаметр зливу | 32 мм |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.11 кг |
| Довжина | 125 мм |
| Стан | Новий |