



8 033 ₴
Циркуляційний насос GRUNDFOS COMFORT 15-14 B T (93093854) розроблений для рециркуляції гарячої води в системах гарячого водопостачання житлових будинків із виділеною зворотною лінією. Він сумісний з будь-якими типами водонагрівачів – накопичувальними, проточними, а також із сонячними панелями чи тепловими насосами. Незалежно від наявності змішувальних або запірних клапанів у системі, насос COMFORT В T забезпечує стабільну та ефективну роботу.
Основні характеристики:
Режим контролю температури активує насос, коли датчик фіксує падіння температури нижче заданого рівня. Система автоматично налаштовує температурні межі ввімкнення/вимкнення відповідно до максимальних показників температури, які вимірюються кожні 12 годин, забезпечуючи динамічне регулювання.
Переваги насоса COMFORT B T:
GRUNDFOS COMFORT В T – це ідеальне рішення для зручної та ефективної рециркуляції гарячої води у вашому будинку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Grundfos |
| Країна виробник | Данія |
| Вага | 1 кг |
| Вид насоса | Циркуляційний |
| Максимальна температура робочої рідини | 95 град. |
| Максимальний напір | 1.4 м |
| Мінімальна температура робочої рідини | 2 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 7 Вт |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Стан | Новий |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 119 мм |
| Ширина | 84 мм |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Матеріал корпусу | Латунь |