


9 910 ₴
COMFORT 15-14 B TDT (93093537) – це високоефективний циркуляційний насос, розроблений для рециркуляції гарячої води в житлових будинках з окремою зворотною лінією. Він сумісний з усіма типами водонагрівачів: як з накопичувальними резервуарами, так і без них, а також з сонячними системами та тепловими насосами, незалежно від наявності змішувальних або запірних клапанів.
Насос має компактний корпус і постійний магніт із вбудованим блоком керування. Сферичний ротор із крильчаткою забезпечує оптимальну роботу завдяки надійній однопідшипниковій системі. Корпус насоса виготовлений із латуні, яка схвалена для використання з питною водою, що гарантує безпеку та надійність. Насос також оснащений вбудованим датчиком температури для точної підтримки температури води.
Зручний інтерфейс з LED-індикацією та кнопками на панелі керування забезпечує просте налаштування режимів роботи та часу, що дозволяє легко керувати насосом і знижувати енергоспоживання у побутових умовах.
Режим керування за таймером дає змогу насосу працювати за заданими часовими інтервалами, мінімальний з яких становить 30 хвилин. У випадку вимкнення живлення таймер паузується без втрати налаштувань. Час і налаштовані параметри зберігаються, і насос повертається до останнього режиму після відновлення живлення. Якщо відключення триває більше 15 хвилин, час може потребувати оновлення.
Режим контролю часу та температури дозволяє насосу працювати на основі налаштувань часу та температури, причому пріоритет надається часовим інтервалам. Насос автоматично вмикається, коли внутрішній датчик фіксує зниження температури води нижче заданого рівня. Насос регулює температуру ввімкнення/вимкнення на основі виміряної максимальної температури, яка перевіряється кожні 12 годин протягом 15 хвилин для динамічного налаштування.
Переваги насоса:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Grundfos |
| Країна виробник | Данія |
| Вага | 1 кг |
| Вид насоса | Циркуляційний |
| Максимальна температура робочої рідини | 95 град. |
| Максимальний напір | 1.4 м |
| Мінімальна температура робочої рідини | 2 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 7 Вт |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Стан | Новий |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 124 мм |
| Ширина | 84 мм |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Матеріал корпусу | Латунь |