


7 731 ₴
Надійним рішенням для сучасного санвузла стане інсталяція для унітаза Geberit Duofix Basic H112 Delta 458.103.00.2. Система дає змогу заховати комунікації, роблячи інтер’єр естетичним. Десятирічна гарантія виробника підтверджує якість сталевої рами та безшовного бачка.
Система має 112 см і витримує навантаження до 400 кг. Вона оснащена бачком із фронтальним керуванням і подвійним змивом (3 та 6 л). Спеціальний клапан забезпечує тихий злив, що важливо для акустичного комфорту. Користувачі також зазначають у відгуках:
Доступ до внутрішніх вузлів для обслуговування здійснюється через ревізійне вікно за клавішею.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Geberit |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вид інсталяції | Для підвісного унітазу |
| Тип інсталяції | Монтажна рама |
| Метод кріплення | У підлога/в капітальну стіну |
| Монтажна глибина | 120 мм |
| Об'єм змивного бачка | 6 л |
| Великий змив | 6 л |
| Малий змив | 3 л |
| Механізм пуску зливу води | Механічний |
| Матеріал інсталяції | Пластик, сталь |
| Колір | Синій |
| Вага | 14.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1120 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Комплектація | |
| Монтажна рама | Так |
| Кріпильний комплект | Так |