
11 670 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quartz |
| Країна виробник | Китай |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об'єм ємності для води | 50 л |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Підводка | Нижня |
| Розташування | Вертикальне |
| Спосіб установки | Настінний |
| Стан | Новий |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Плоский |
| Час нагріву води до 50°С | 65 хв |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 870 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Управління водонагрівачем | Електронне |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |