
9 968 ₴
Бойлер Quartz — плаский ємнісний електричний водонагрівач об’ємом 50 літрів з «сухим» ТЕНом, який можна встановлювати як вертикально, так і горизонтально. Корпус виготовлений із міцної сталі з порошковим фарбуванням, що забезпечує надійний захист і довговічність.
Внутрішній бак сталевий, емальований з покриттям BIO-склопорцеляна і витримує максимальний робочий тиск до 7 бар. Для збереження тепла використовується ізоляція Super Foam високої щільності. Оригінальний дизайн доповнений підсвічуванням діодної стрічки на фронтальній панелі, що додає сучасного вигляду.
Температура регулюється механічно за допомогою зовнішнього регулятора з трьома режимами потужності та перемикачами нагріву. Для нагріву використовуються два надійні «сухі» ТЕНи з нержавіючої сталі загальною потужністю 2000 Вт (1200 Вт + 800 Вт), оснащені широким фланцем 93 мм для зручного очищення від бруду та накипу. Колби ТЕНів також зроблені з нержавіючої сталі для підвищення довговічності.
Безпеку забезпечують два окремих термостати — регулювальний та запобіжний, який має вбудовану кнопку розблокування при перегріві. Для захисту бака використовується магнієвий анод.
Цей бойлер поєднує компактність, сучасний дизайн і надійність, забезпечуючи комфортне використання гарячої води у будь-якому приміщенні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quartz |
| Країна виробник | Китай |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об'єм ємності для води | 50 л |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Підводка | Нижня |
| Розташування | Вертикальне |
| Спосіб установки | Настінний |
| Стан | Новий |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Плоский |
| Час нагріву води до 50°С | 83 хв |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 737 мм |
| Глибина | 264 мм |
| Ширина | 492 мм |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |